Agral Oils
Masz pytania? +48 75 782 43 02 INFO@AGRAL.COM.PL
Masz pytania? +48 75 782 43 02 INFO@AGRAL.COM.PL
 

O NAS

 
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe “AGRAL” rozpoczęło swoją działalność 1 sierpnia 1996 roku. Właścicielem firmy jest Zygmunt Kyzioł.

Powstanie przedsiębiorstwa było ściśle związane z posiadaniem bazy magazynowo-suszarniczej, która powstała z konieczności zabezpieczenia płodów rolnych pochodzących z prowadzonej produkcji rolniczej na obszarze ok.1 000 ha. Zabezpieczenie to miało polegać na możliwości pozyskania dobrych parametrów w okresie zbiorów, a także możliwości oczekiwania na korzystniejsze ceny produktów rolnych.

Początkowa działalność bazy suszarniczo – magazynowej wkrótce została rozszerzona o produkcję pasz dla zwierząt, natomiast w kolejnych latach o usługi suszarniczo – magazynowe dla rolników indywidualnych nie posiadających bazy magazynowej. W dalszej kolejności rozszerzono działalność o skup i przechowywanie płodów rolnych od innych rolników, a także usługi dla Agencji Rynku Rolnego.

Kolejnym etapem rozwoju PPH “AGRAL” było zakupienie środków transportu i rozpoczęcie wykonywania usług transportowych.

Z myślą o wykorzystaniu własnych zasobów rzepaku w 2012 r.powstała nowoczesna, oparta na wysokowydajnych technologiach tłocznia oleju rzepakowego.

7031
W chwili obecnej, nasze przedsiębiorstwo – PHU “AGRAL” świadczy szereg usług, których gamma się poszerza zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów. Poza główną naszą działalnością, którą jest produkcja surowego oleju rzepakowego i makuchów rzepakowych, świadczymy dodatkowo takie usługi jak:

  • Skup rzepaku
  • Skup i handel zbożem
  • Produkcja pasz dla drobiu i trzody chlewnej
  • Krajowe usługi transportowe
  • Usługi w zakresie czyszczenia i przechowywania ziaren zbóż
  • Usługi sprzętowe